Klubbat för:
5 200 SEK
2 000 SEK
LARS GUNNAR NORDSTRÖM (Finland, 1924-2014): Komposition i gult och svart, signerad och daterad L-G Nordström 88, AP, färgserigrafi, ca 64x64 cm
500932
2017-11-30