L-G Nordström Konkret konst

L-G Nordström Konkret konst
L-G Nordström Konkret konst

Klubbat för:

5 200 SEK

2 000 SEK

LARS GUNNAR NORDSTRÖM (Finland, 1924-2014): Komposition i gult och svart, signerad och daterad L-G Nordström 88, AP, färgserigrafi, ca 64x64 cm

500932

2017-11-30