Klubbat för:
5 400 SEK
5 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): (3) Dansen, signerade och daterade Peter Dahl -81, 50/250, färglitografier, bladstorlek 63x47 cm, oramade
500937
2017-11-17