Peter Dahl färglitografier

Peter Dahl färglitografier
Peter Dahl färglitografier
Peter Dahl färglitografier
Peter Dahl färglitografier

Klubbat för:

5 400 SEK

5 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): (3) Dansen, signerade och daterade Peter Dahl -81, 50/250, färglitografier, bladstorlek 63x47 cm, oramade

500937

2017-11-17