Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
ELGITARR, Casio Midi Guitar MG-510, sexsträngad, troligen 1980-tal, med hardcase
Smärre bruksslitage. Ej funktionstestad.
500962
2017-11-18