Senapsburk och dosor silver 1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SENAPSBURK, GRÄDDKANNA, DOSOR, SUPKOPPAR, BÖSSA, 7 dlr, silver, 1800-tal, vikt ca 470 g

Kuntoraportti

Slitage, skador, bucklor, gravyr

500969

Päivämäärä:

2017-11-15