Senapsburk och dosor silver 1800-tal
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SENAPSBURK, GRÄDDKANNA, DOSOR, SUPKOPPAR, BÖSSA, 7 dlr, silver, 1800-tal, vikt ca 470 g
Kuntoraportti
Slitage, skador, bucklor, gravyr
500969
Päivämäärä:
2017-11-15