Skulptur torso
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DEKORATIV SKULPTUR, torso, etiketmärkt Alva studios New York samt repoduction of an orginal at the metropolitan museum, patinerad konstmassa på stensockel, höjd inkl sockel ca 50 cm
smärre slitage, sockel med smärre nagg/avslag
500980
2017-11-15