Skulptur torso

Skulptur torso
Skulptur torso
Skulptur torso
Skulptur torso
Skulptur torso
Skulptur torso
Skulptur torso
Skulptur torso

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DEKORATIV SKULPTUR, torso, etiketmärkt Alva studios New York samt repoduction of an orginal at the metropolitan museum, patinerad konstmassa på stensockel, höjd inkl sockel ca 50 cm

smärre slitage, sockel med smärre nagg/avslag

500980

2017-11-15