Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
NATAN JOHANSSON (1893-1951): Landskapsmotiv signerad och daterad Natan Johansson 39, olja på pannå, 27x34 cm
färgfläckar
500984
2017-11-15