Natan Johanssoon oljemålning

Natan Johanssoon oljemålning
Natan Johanssoon oljemålning
Natan Johanssoon oljemålning
Natan Johanssoon oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

NATAN JOHANSSON (1893-1951): Landskapsmotiv signerad och daterad Natan Johansson 39, olja på pannå, 27x34 cm

färgfläckar

500984

2017-11-15