S O Rundgren oljemålning

S O Rundgren oljemålning
S O Rundgren oljemålning
S O Rundgren oljemålning
S O Rundgren oljemålning
S O Rundgren oljemålning
S O Rundgren oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEN OSCAR RUNDGREN 1931-2013), "Krysantemum", signerad SR, a tergo daterad -03, olja på duk, ca 55x64cm

501002

2017-11-15