Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARNE JACOBSEN, "Sjuan", modell 3107, stolar, 4 st., kromad benställning, ljusblå- resp vitlackerade, 1988, sitthöjd ca 43 cm
Slitage, repor/märken och färgbortfall, senare lackering
501007
2017-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här