Byrå Karl Johan

Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, Karl Johan, 1800-talets första hälft, 3 lådor, fanerad med mahgony, förgylld rokokostils beslag, höjd ca 89, 96x52 cm, nyckle finns

Slitage, repor, senare beslag, fanerbortfall

501015

2017-11-15