Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, Karl Johan, 1800-talets första hälft, 3 lådor, fanerad med mahgony, förgylld rokokostils beslag, höjd ca 89, 96x52 cm, nyckle finns
Slitage, repor, senare beslag, fanerbortfall
501015
2017-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här