Peter Åström oljemålning

Peter Åström oljemålning
Peter Åström oljemålning
Peter Åström oljemålning
Peter Åström oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER ÅSTRÖM (född 1946): Kvinna vid gallerifönster, signerad och daterad a tergo Peter Åström 1988, olja på duk, ca 80x98 cm

Duklagning

501017

2017-11-15