Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD, Louis XVI stil, 1900-talets första hälft, fanerad med olika träslag, beslag i brons, låda i sargen, uppfälbarskiva med inredning, höjd ca 75, 55x37 cm, nyckel finns
Slitage
501021
2017-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här