Sybord Louis XVI stil

Sybord Louis XVI stil
Sybord Louis XVI stil
Sybord Louis XVI stil
Sybord Louis XVI stil
Sybord Louis XVI stil
Sybord Louis XVI stil
Sybord Louis XVI stil
Sybord Louis XVI stil
Sybord Louis XVI stil
Sybord Louis XVI stil
Sybord Louis XVI stil
Sybord Louis XVI stil
Sybord Louis XVI stil
Sybord Louis XVI stil

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, Louis XVI stil, 1900-talets första hälft, fanerad med olika träslag, beslag i brons, låda i sargen, uppfälbarskiva med inredning, höjd ca 75, 55x37 cm, nyckel finns

Slitage

501021

2017-11-15