Damarbetsbord gustaviansk stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAMARBETSBORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, låda i sarg, beslag och fothyllsor i mässing, parkett lagd skiva, fanerade med bl.a. mahogny, höjd ca 73, 63x39 cm

Smärre slitage

501022

2017-11-15