Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ABRA MÖBLER, bänk/soffbord, 1960-tal, teak med underrede i ek, märkt Abra Möbler, Taberg, höjd ca 40, 200x53 cm
Bruksslitage
501031
2017-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här