Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, soffa, "Minerva", France & Søn, Danmark 1960-tal, teak, svart skinnklädsel, längd ca 202, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage
501033
2017-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här