Bokstöd brons samt alabaster

Bokstöd brons samt alabaster
Bokstöd brons samt alabaster
Bokstöd brons samt alabaster
Bokstöd brons samt alabaster
Bokstöd brons samt alabaster
Bokstöd brons samt alabaster
Bokstöd brons samt alabaster
Bokstöd brons samt alabaster
Bokstöd brons samt alabaster
Bokstöd brons samt alabaster

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKSTÖD, 1 par, brons samt alabaster, 1930/40-tal, i form av kinesiska flickor, en signerad H. M. White, höjd ca 15-22 cm

Smärre slitage

501038

2017-11-15