Byrå i sengustaviansk stil

Byrå i sengustaviansk stil
Byrå i sengustaviansk stil
Byrå i sengustaviansk stil
Byrå i sengustaviansk stil
Byrå i sengustaviansk stil
Byrå i sengustaviansk stil
Byrå i sengustaviansk stil
Byrå i sengustaviansk stil

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ / KOMMOD, 1900-talets försat hälft, sengustaviansk stil, bemålad furu, delvis bronserad, beslag i gulmetall, höjd 72, 77x45, (skivans mått 77x44) cm

Senare skiva, slitage

501044

2017-11-15