Åke Wilhelm Anderssson

Åke Wilhelm Anderssson
Åke Wilhelm Anderssson
Åke Wilhelm Anderssson
Åke Wilhelm Anderssson
Åke Wilhelm Anderssson
Åke Wilhelm Anderssson

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): ´´Sommarlandsakp mera kvarn´´, signerad åwa, olja på duk, ca 81x130 cm

501061

2017-11-15