Åke W Andersson oljemålning

Åke W Andersson oljemålning
Åke W Andersson oljemålning
Åke W Andersson oljemålning
Åke W Andersson oljemålning
Åke W Andersson oljemålning
Åke W Andersson oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): ´´Sommerbild´´, signerad, olja på duk, ca 110x90 cm

501063

2017-11-15