Åke Wilhelm Andersson

Åke Wilhelm Andersson
Åke Wilhelm Andersson
Åke Wilhelm Andersson
Åke Wilhelm Andersson
Åke Wilhelm Andersson
Åke Wilhelm Andersson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): Veranda, signerad åwa, olja på duk, ca 149x100 cm

Smärre yt reva

501068

2017-11-15