Oljemålning Sankta Agata

Oljemålning Sankta Agata
Oljemålning Sankta Agata
Oljemålning Sankta Agata
Oljemålning Sankta Agata

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Sankta Agata, olja på duk, ca 38x30 cm

Håll, revor, skador, ram med skador

501088

2017-11-17