Figurscen med Diana oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal) Batseba vid badet, olja på duk, ca 75x55 cm

Dubblerad, lagningar, retuscher

501089

2017-11-17