Madonnabild oljemålning

Madonnabild oljemålning
Madonnabild oljemålning
Madonnabild oljemålning
Madonnabild oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Madonnabild, olja på duk, ca 47x37 cm

Färgbortfall,

501097

2017-11-17