Arvid Andersson

Arvid Andersson
Arvid Andersson
Arvid Andersson
Arvid Andersson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARVID ANDERSSON (född 1934): Rådjur i skogslandskap, signerad Arvid Andersson, tusch/akvarell, ca 26x27 cm

Påskrivft á tergo påbättrad av konstnären

501098

2017-11-15