Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARVID ANDERSSON (född 1934): Rådjur i skogslandskap, signerad Arvid Andersson, tusch/akvarell, ca 26x27 cm
Påskrivft á tergo påbättrad av konstnären
501098
2017-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här