Bägare Tyskland 1800-tal

Bägare Tyskland 1800-tal
Bägare Tyskland 1800-tal
Bägare Tyskland 1800-tal
Bägare Tyskland 1800-tal
Bägare Tyskland 1800-tal
Bägare Tyskland 1800-tal
Bägare Tyskland 1800-tal
Bägare Tyskland 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

BÄGARE, glas, Tyskland, 1800-talets början, fastblåst fot, slipad dekor av jaktscen vid slott, höjd ca 12 cm, diameter ca 10 cm

501102

2017-11-15