Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STARKVINSGLAS, 3+4 st., 1800-talets början, sengustavianska, slipad dekor av ståndarbård samt bladkrans, fasettslipad fot, höjd ca 11-12 cm
En glas med fotnagg
501103
2017-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här