Starkvinsglas 1800-tal

Starkvinsglas 1800-tal
Starkvinsglas 1800-tal
Starkvinsglas 1800-tal
Starkvinsglas 1800-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STARKVINSGLAS, 3+4 st., 1800-talets början, sengustavianska, slipad dekor av ståndarbård samt bladkrans, fasettslipad fot, höjd ca 11-12 cm

En glas med fotnagg

501103

2017-11-15