Design Erik Höglund
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK HÖGLUND, 3 vaser, kanna, fat, Boda, blå glasmassa med inneslutna bubblor, signerade H 9?8/330 resp H 997/125 resp H 998/110 resp H 293/51 resp H 733/140, höjd 10-14, fatets diameter 33 cm
Den högra med mynningsnagg
501109
2017-11-15