Design Erik Höglund

Design Erik Höglund
Design Erik Höglund
Design Erik Höglund
Design Erik Höglund
Design Erik Höglund
Design Erik Höglund
Design Erik Höglund
Design Erik Höglund
Design Erik Höglund
Design Erik Höglund
Design Erik Höglund
Design Erik Höglund

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK HÖGLUND, 3 vaser, kanna, fat, Boda, blå glasmassa med inneslutna bubblor, signerade H 9?8/330 resp H 997/125 resp H 998/110 resp H 293/51 resp H 733/140, höjd 10-14, fatets diameter 33 cm

Den högra med mynningsnagg

501109

2017-11-15