Sydamerikansk skola 1700-tal

Sydamerikansk skola 1700-tal
Sydamerikansk skola 1700-tal
Sydamerikansk skola 1700-tal
Sydamerikansk skola 1700-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYDAMERIKANSK SKOLA (1700-tal): Maria, olja på duk, ca 84x70 cm

skador, färgbortfall, duklagningar

501117

2017-11-15