Jerzy Potrzebowski oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JERZY POTRZEBOWSKI (1921-1974): Dansande kvinna, signerad Jerzy Potrzeowski, olja på duk, ca 70x98 cm

501118

2017-11-17