Klubbat för:
1 450 EUR
Utropspris
1 400 EUR
LISA JOHANSSON-PAPE (1907-1989), bordslampa, "Senator", Orno, modellen formgiven 1947.
Mässing. Foten beklädd med läder, eloxerad mörkgrön skärm. Höjd 58 cm.
Små bucklor, slitage.
501119
2017-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här