Föreningen Svensk Hemslöjd fåtölj

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, omkring 1900-talets mitt, Föreningen Svensk Hemslöjd, gul textilklädsel, dekorspik, sitthöjd ca

Bruksslitage, smärre fläckar, stomme med märken, en knapp i rygg något lös

501130

2017-11-15