Carl Fredrik Erdmann

Carl Fredrik Erdmann
Carl Fredrik Erdmann
Carl Fredrik Erdmann
Carl Fredrik Erdmann
Carl Fredrik Erdmann
Carl Fredrik Erdmann

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FREDRIK ERDMANN (1847-1892):´´ Nothamn´´, monogramsignerad CFE och daterad -81, olja på duk, ca 27x36 cm

Mindre håll i hörnen

501135

2017-11-16