Carl Fredrik Erdamnn

Carl Fredrik Erdamnn
Carl Fredrik Erdamnn
Carl Fredrik Erdamnn
Carl Fredrik Erdamnn
Carl Fredrik Erdamnn
Carl Fredrik Erdamnn

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FREDRIK ERDMANN (1847-1892): ´´Flyttblock i nedre Kängsta-hage Ösmo´´, signerad och daterad okt 79, olja på duk, ca 74x94 cm

501139

2017-11-16