Porträtt oljemålning

Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Porträtt av Rafael, olja på duk, ca 55x43 cm

Dukskador, lagningar, uppfodrad

501148

2017-11-17