Klubbat för:
600 EUR
Utropspris
400 EUR
KAJ FRANCK (1911-1989), glasburk, signerad Kaj Franck Nuutajärvi Notjsö, 1960-tal.
Flerfärgat filigranglas, höjd 8 cm.
501178
2017-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här