Ulf Granlund

Ulf Granlund
Ulf Granlund
Ulf Granlund
Ulf Granlund

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

ULF GRANLUND (1947-87), "Taj Mahal Indien", goucahe, signerad och daterad 1983-04-30, ca 69x49 cm

Kuntoraportti

501191

Päivämäärä:

2017-11-15