Ulf Granlund
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ULF GRANLUND (1947-87), "Taj Mahal Indien", goucahe, signerad och daterad 1983-04-30, ca 69x49 cm
Kuntoraportti
501191
Päivämäärä:
2017-11-15