Oiva Toikka Lollipop

Oiva Toikka Lollipop
Oiva Toikka Lollipop
Oiva Toikka Lollipop
Oiva Toikka Lollipop
Oiva Toikka Lollipop
Oiva Toikka Lollipop
Oiva Toikka Lollipop
Oiva Toikka Lollipop
Oiva Toikka Lollipop
Oiva Toikka Lollipop

Klubbat för:

1 100 EUR

Utropspris

1 400 EUR

OIVA TOIKKA (1931- ), glasskulptur, "Lollipop", signerad Oiva Toikka, Nuutajärvi Notsjö, numrerad 0/200.
Höjd 25,5 cm.

501204

2017-12-03