Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LJUSKRONA, oscariansk, för 18 ljus, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 100, diameter ca 95 cm
smärre slitage, smärre nagg
501218
2017-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här