Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KASSAKISTA, 1800-talets andra hälft, med hänglås, järnsmide, ådringsbemålad med blomsterdekor, ca 52x83 inkl hängklabb, höjd 56,5 cm
Slitage. Bortfall av färg, ej originalmålning.
501258
2017-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här