Hyllsystem Alf Svensson

Hyllsystem Alf Svensson
Hyllsystem Alf Svensson
Hyllsystem Alf Svensson
Hyllsystem Alf Svensson
Hyllsystem Alf Svensson
Hyllsystem Alf Svensson
Hyllsystem Alf Svensson
Hyllsystem Alf Svensson

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ALF SVENSSON, hyllsystem i 4 sektioner, ek, 14 dlr, 4 moduler med vitrindörrar i flätad rotting, 1 modul med vitrindörrar i glas, 1 modul med lådor, längd 480 cm, höjd 235 cm, djup 45 cm, Bjästa Snickerifabrik, 1960-tal

Slitage, blekningar, hål samt borrhål i ryggen

501266

2017-11-16