Hyllsystem Alf Svensson
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ALF SVENSSON, hyllsystem i 4 sektioner, ek, 14 dlr, 4 moduler med vitrindörrar i flätad rotting, 1 modul med vitrindörrar i glas, 1 modul med lådor, längd 480 cm, höjd 235 cm, djup 45 cm, Bjästa Snickerifabrik, 1960-tal
Slitage, blekningar, hål samt borrhål i ryggen
501266
2017-11-16