Albert Johansson oljemålning

Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998), "Konception I",
signerad och daterad a tergo Albert Johansson 1986, olja på pannå, ca 92x122 cm

501285

2017-11-17