Rudolf Giowenius oljemålning

Rudolf Giowenius oljemålning
Rudolf Giowenius oljemålning
Rudolf Giowenius oljemålning
Rudolf Giowenius oljemålning
Rudolf Giowenius oljemålning
Rudolf Giowenius oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUDOLF GOWENIUS (1896-1960): Kvinnostudie, möjligen berberflicka, signerad R Gowenius, olja på duk, ca 46x38 cm

501290

2017-11-16