Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JEAN-MICHEL FOLON (1934-2005), figurkomposition, signerad Folon, numrerad 171/200, serigrafi / offsettryck, 55x67 cm
501301
2017-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här