Eric Hallström blandteknik
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): Vintermotiv, a tergo med påskrift "Från Stocksund", signerad Eric Hallström, olja på pannå, ca 46x55 cm
Kuntoraportti
501304
Päivämäärä:
2017-11-16