Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSMÖBEL, 10 dlr., 1900-talets första hälft, jugendstil, bemålad i vitt, bestående av: soffa, bord, 2 karmstolar, 4 stolar samt 2 banketter, sitthöjd ca 44 cm
Slitage
501379
2017-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här