Salongsmöbel Jugendstil

Salongsmöbel Jugendstil
Salongsmöbel Jugendstil
Salongsmöbel Jugendstil
Salongsmöbel Jugendstil
Salongsmöbel Jugendstil
Salongsmöbel Jugendstil
Salongsmöbel Jugendstil
Salongsmöbel Jugendstil
Salongsmöbel Jugendstil
Salongsmöbel Jugendstil
Salongsmöbel Jugendstil
Salongsmöbel Jugendstil
Salongsmöbel Jugendstil
Salongsmöbel Jugendstil

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSMÖBEL, 10 dlr., 1900-talets första hälft, jugendstil, bemålad i vitt, bestående av: soffa, bord, 2 karmstolar, 4 stolar samt 2 banketter, sitthöjd ca 44 cm

Slitage

501379

2017-11-16