Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
INGBRITT IRENE LAGERBERG (född 1943): färglitografier, 2 st, motiv av stolar, monogramsignerade, numrerade 3/195, ca 34x24,5
501381
2017-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här