Ingbritt Irene Lagerberg

Ingbritt Irene Lagerberg
Ingbritt Irene Lagerberg
Ingbritt Irene Lagerberg
Ingbritt Irene Lagerberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGBRITT IRENE LAGERBERG (född 1943): färglitografier, 2 st, motiv av stolar, monogramsignerade, numrerade 3/195, ca 34x24,5

501381

2017-11-16