Blombord 1950-tal
Valmis
2017-11-16
501382
| Korkein tarjous | 3 200 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
BLOMBORD, 1950-tal, betsad teak, inredd med metallåda, fotavslutningar med mässingshylsor, höjd 65, 92X27 cm
Bruksslitage