Slaglåspistol 1800-tal

Slaglåspistol 1800-tal
Slaglåspistol 1800-tal
Slaglåspistol 1800-tal
Slaglåspistol 1800-tal
Slaglåspistol 1800-tal
Slaglåspistol 1800-tal
Slaglåspistol 1800-tal
Slaglåspistol 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal, stock med graverat metallbeslag, längd ca 45 cm

Slagmekanism med skador

501387

2017-11-17