Klubbat för:
5 200 SEK
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, 1950-tal, troligen Italien, lackerad plåt, mässingsdetaljer, höjd 31,5, diameter 14
Ytslitage, en med klippt kabel
501395
2017-11-16