Kanna tenn firma Svenskt Tenn

Kanna tenn firma Svenskt Tenn
Kanna tenn firma Svenskt Tenn
Kanna tenn firma Svenskt Tenn
Kanna tenn firma Svenskt Tenn
Kanna tenn firma Svenskt Tenn
Kanna tenn firma Svenskt Tenn
Kanna tenn firma Svenskt Tenn
Kanna tenn firma Svenskt Tenn
Kanna tenn firma Svenskt Tenn
Kanna tenn firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENSKT TENN, kanna, tenn, Stockholm 1926, korgbeklätt handtag, med dekor av figur med delfin, höjd ca 16 cm

Åldersrelaterat slitage skador

501405

2017-11-16